Aktuality- do 6.10.2013

<< na začátek | < předchozí   | ... 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... |   další > | na konec >>
03.02.2013 Přípravný turnaj minižáků 4+1 - Kutná Hora

Přípravný turnaj minižáků 4+1 - Kutná Hora
První únorovou neděli vyjela naše přípravka do Kutné Hory, aby se zúčastnila přípravného turnaje v házené 4+1. Ve skupině naši kluci porazili týmy ze Zruče nad Sázavou a Nového Veselí, nestačili na přípravku Jičína. V semifinále náš tým narazil na vítěze druhé skupiny, tým z Náchoda. Ačkoli tomu výsledek neodpovídá, zvítězili baníkovci až po velkém boji. Ve finále na nás čekalo opět družstvo Jičína. Přes veškerou snahu našich nejmenších jsme opět s tímto soupeřem padli a obsadili celkové 2. místo. Rád bych touto cestou poděkoval rodičům, kteří zajistili dopravu.

29.01.2013 1. 2. 2013 - zrušeny tréninky

V pátek 1.2.2013 jsou všechny tréninky zrušeny. Od 1. do 3.2.2013 proběhne v mostecké sportovní hale mistrovství ČR jednotlivců v badmintonu.

24.01.2013 Turnaje únor 2013

3.2.2013 - přípravný turnaj minižáků 4+1 v Kutné Hoře

10.2.2013 - II. kolo ŽL starších žáků v Mostě!!
(účastníci: Frýdek-Místek, Karviná, Kutná Hora, Most, Pardubice)

17.2.2013 - přípravný turnaj minižáků 6+1 v Kutné Hoře

24.2.2013 - přípravný turnaj mladších žáků v Ústí n/L

22.01.2013 I. kolo ŽL starších žáků - Bělá pod Bezdězem

I. kolo ŽL starších žáků - Bělá pod Bezdězem
Ve dnech 19. a 20.1.2013 bylo odehráno I. kolo ŽL starších žáků. V něm se představilo pouze 24 nejlepších družstev z ČR, které prošly podzimní kvalifikační částí. Tyto týmy byly rozděleny do 4 šestičlenných skupin. Naši žáci byli nalosováni do skupiny A, která se hrála 20.1.2013 v Bělé pod Bezdězem za účasti týmů: TJ Sokol Bělá p/B, 1. HK Dvůr Králové, HBC Strakonice, HK Ivančice, Sokol Ostrava a HK Baník Most. Do dalšího kola postupovala jen pětice nejlepších. Náš tým si na turnaji vedl více než dobře. Na úvod sice nastačil na družstvo Sokolu Ostrava, pak však ostatní zápasy vyhrál a obsadil krásné 2. místo, čímž se kvalifikoval do II. kola této soutěže. Týmem ze skupiny A, který se s ŽL pro letošek loučí, je 1. HK Dvůr Králové.

Výsledky:
Most - Sokol Ostrava 11:15 (7:9)
Most - TJ Sokol Bělá p/B 18:11 (12:6)
Most - HBC Strakonice 23:10 (13:7)
Most - 1. HK Dvůr Králové 17:11 (6:5)
Most - HK Ivančice 18:15 (9:7)

Statistiky z utkání naleznete v sekci výsledky, fotografie z této akce v sekci odkazy.