Aktuality- do 6.10.2013:

Aktuality- do 6.10.2013

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
17.08.2013 Lounské vábení - mladší dorost

Ve dnech 17. 8. - 18. 8. 2013 jsme vyrazili na dvoudenní turnaj do Loun. V rámci turnaje jsme se postupně utkali s týmy Lovosic, Nového Veselí, Strakonic a Loun. Cílem turnaje bylo prověřit fyzickou připravenost týmu se zaměřením na obrannou činnost. Jednoznačně se ukázalo, že přes individuální dovednosti jednotlivců je tým fyzicky zatím nezralý a nedokáže se staršími hráči soupeře držet krok po celou dobu zápasu (2 x 25 min.). Nezklamal výkon brankaře.

Nejvydařenější zápas jsme odehráli paradoxně proti týmu Lovosic, kde jsme do 40. minuty zápasu vedli a důsledně bránili. V posledních deseti minutách se však jednoznačně ukázala lepší fyzická připravenost soupeře a větší zkušenosti z ligových bojů (17:25), které Mostu chybějí. Ostatní výsledky pak již byli jednoznačné (30:16, 24:11, 25:12), i když hra proti týmu Loun byla asi naším největším zklamáním.

Útočnou činnost nelze vůbec hodnotit neboť tým neměl zatím míče v ruce.