Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
07.10.2014 HK Baník Most : HC TJ Náchod 31:19 (13:10)

Dne 5. 10. 2014 se mostečtí mladší dorostenci představili na domácí půdě proti týmu z Náchoda. Začátek zápasu nás zastihl dobře připravené a v brzké době jsme vedli rozdílem 7 branek 9:2. Kluci nesmyslně polevili a dovolili soupeři korigovat až na poločasový výsledek 13:10. Po poločasové domluvě jsme částečně eliminovali nejlepšího střelce soupeře a v patnácté minutě II. poločasu jsme si mohli dovolit prostřídat tým i hráči z lavičky, kteří se dobře zapojili do zápasu. Konečný stav 31:19 odpovídal rozdílu mezi soupeři a pouze nedůslednost v obraně soupeři dovolila hrát s naším týmem v prvním poločase vyrovnaně. Pochvalu hráči zaslouží především v útočné fázi, kde již neděláme tolik technických chyb. Mezery máme stále v obranné činnosti. U soupeře bych vyzvedl hru pravé spojky, která bohužel pro Náchod sama na vše nestačila.
Sestava: Richter, Schichor, Pour, Kubal, Balín, Blecha, Svoboda, Slavík, Levý, Smetánka, Hrošek, Boula, Holub a Gröbl.

06.10.2014 Turnaj starších žáků v Lovosicích

V sobotu dne 4.10.2014 jsme zajížděli k druhému turnaji na palubovku Lovosic. První zápas nás čekal s týmem Loun, který ještě ani jednou neprohrál. Naši kluci začali výborně a od první minuty drželi těsný náskok. Bohužel se na konci první půle, bez cizího zavinění zranil náš nejlepší střelec Jakub Bada. Ve druhé půli se zranil Matěj Harvan, který sice zápas dohrál, ale s výrazným omezením v pohybu. Po zranění dvou našich nejlepších hráčů, tým ztratil na ofenzivní síle, ale obrana fungovala velmi dobře. Konečná prohra o čtyři branky 11:15 není žádnou ostudou. Druhý zápas jsme sehráli s posledním týmem ligy Ústí nad Labem. Po celý zápas hráli hráči, kteří se nedostali do hry v předchozím utkání, opět perfektně fungovala obrana a prosazovali jsme se i v útoku. Vítězství 20:2 opravdu odpovídá hře na hřišti. Před posledním zápasem s Lovosicemi bylo jasné, že do hry nezasáhne ani Matěj Harvan. Zápas kluci zvládli perfektně, pro mě stoprocentní výkon po celou dobu celého týmu. Pochvalu zaslouží všichni, ale musím vyzdvihnout výkon brankáře Dominika Balína a Daniela Kubarta. Prostě celý tým makal a Lovosické vůbec nepustil do zápasu, konečný výsledek 16:8.

28.09.2014 Loko Vršovice : HK Baník Most (5:22) 19:43

V neděli zajíždělo družstvo HK Baník Most mladších dorostenců k dalšímu zápasu druhé dorostenecké ligy do Prahy, kde se utkalo s celkem Lokomotiva Vršovice.
Již od začátku zápasu byla znát naše herní převaha a postupem času se ze zápasu stala exhibice, kde ml. dorostenci Mostu jasně převyšovali svého soupeře z Vršovic. Nutno podotknout, že soupeř měl především v první polovině zápasu obrovský respekt (mladí hráči) z naší obrany a tak poločasový výsledek 5:22 nebyl žádným překvapením. Ve druhém se projevila určitá laxnost mosteckých hráčů v již rozhodnutém zápase a tak jsme bohužel nechali našeho soupeře korigovat výsledek na pro něj přijatelných 19:43. Pozitivem zápasu bylo, že se do střelecké listiny zapsali všichni hráči a dokonce 8 hráčů vstřelilo 3 a více branek. První poločas byl z naší strany vynikající a i hra se musela líbit. Ve druhém již hráči polevili a nechali soupeři možnost kosmeticky upravit výsledek zápasu. V zápase jsme díky převaze mohli hráče protočit na několika postech, na kterých běžně nenastupují. Velmi dobrý dojem zanechal v zápase i brankář D. Balín.

22.09.2014 HK Baník Most : 1. HC. Pardubice 36:29 (16:15)

HK Baník Most : 1. HC. Pardubice 36:29 (16:15)
V nedělním odpoledni se ve sportovní hale v Mostě utkala mužstva 2. Dorostenecké ligy ČR. Podle umístění v minulé sezóně se dal očekávat velmi zajímavý duel. Kdo přišel do haly, určitě nebyl zklamán. V první polovině zápasu se mužstva střídala ve vedení a tým Pardubic trpělivou hrou nepouštěl domácí do vytouženého vedení. O poločas na světelné tabuli svítil stav 16:15 pro domácí. Ve druhém poločase se nám podařilo zpřesnit a zefektivnit hru. Soupeři postupem času ubývali v útoku síly, což se projevilo na nepřesné střelbě a Most se tak v průběhu druhé části svému soupeři vzdálil až na konečný rozdíl 7 branek (36:29). Jednalo se o náš první zápas a bohužel jsme v naší hře našli poměrně hodně negativ především v obranné činnosti. Na druhou stranu tým je po fyzické stránce a v individuálních dovednostech dobře připraven. Hráči se umí prosadit ve hře jeden na jednoho, a pokud se spojky dostaly do náběhu, obránci nebyli schopni je zastavit. Celkově se nám zápas vydařil a povedlo se nám i několikrát rozebrat obranu soupeře. Pozitivem zápasu je i fakt, že se prosadili téměř všichni hráči týmu.
Sestava - Vodička, Balín, Richter, Karlovec, Schichor, Kubal, Boula, Podhora, Grőbl, Svoboda, Blecha, Pour, Hrošek a Lesař.