Aktuality:

Aktuality

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... |   další > | na konec >>
21.09.2014 Turnaj starších žáků v Mostě

V neděli proběhl turnaj starších žáků v Mostě za účasti HK Baník Most, HK Lovocice, Loko Louny a Ústí nad Labem. Jednalo se o první turnaj v sezóně, tak tento turnaj byl o seznámení se soupeři a porovnání jak si stojí naši kluci.
Našimi konkurenty o postup do žákovské ligy, budou týmy Loun a Lovosic. Pokud všichni hráči budou k tréninku přistupovat poctivě, určitě je v silách týmu bojovat o druhé postupové místo.

Výsledky Mostu v turnaji:
HK Baník Most x Louny 10 x 17 (nejsilnější tým)
Dostali prostor všichni hráči, někdo více někdo méně.

HK Baník Most x Lovosice 14 x14 (tým se kterým budeme hrát o druhé postupové místo do ŽL)
Hrála jen základní sestava.

HK Baník Most x Ústí nad Labem 17 x 7 (nejslabší tým ligy)
V tomto zápase hráli výhradně hráči z lavičky.

Sestava:
Fojtík,Kudrna, Bada, Harvan, Pros, Fojt, Kašpárek, Roušar, Strauss, Rajchman, Holý, Srp, Kubart,

17.09.2014 Víkend s házenou - přijďte nás podpořit

Sobota 20.9.2014 od 9:00 hod –
Liga Ústeckého kraje mladších žáků

Účastníci : HK Baník Most, HK Lovosice, Lokomotiva Louny, HSK Tygři Ústí nad Labem A a TJ Slovan Varnsdorf.

Neděle 21.9.2014 od 8:00 hod –
Liga Ústeckého kraje starších žáků

Účastníci : HK Baník Most, HK Lovosice, Lokomotiva Louny a HSK Tygři Ústí nad Labem

HK Baník Most X Lovosice A - Osobka : 6:3; Shot-out : 2:0; Hra : 11:3
Branky: Zrostlík (1),Vojtela (4), Macháček (2), Netolička (2)

Utkání ,kde Náš tým dominoval v rychlosti a technice a dařil se přechod do rychlých protiútoků, podporovaný dobrými výkony brankářem.Ke konci utkání soupeř odešel i psychicky a musel spolknout pilulku hořkosti z prohry.

HK Baník Most X TJ Šroubárna Žatec - Osobka : 5:0; Shot-out : 3:1; Hra : 11:3
Branky : Zrostlík (1), Nehez (3), Vojtela (5), Kuliš (2)

Toto utkání jsme pojali jako zapracování nových hráčů do týmu, každý hráč dostal svůj prostor jak v dovednostních soutěží tak ve hře.Myslím, že úkol byl splněn a nový hráči zvládli toto utkání velmi dobře.

HK Baník Most X Lokomotiva Louny - Osobka : 4:1; Shot-out : 0:2; Hra 3
Branky : Nehez (1), Vojtela (2)

HK Baník Most X HSK Tygři Ústí nad Labem A - Osobka : 4:3; Shot-out : 6:3; Hra : 13:3
Branky : Machurka (1), Zrostlík (1), Nehez (4), Vojtela (3), Horský (1), Kuliš (2), Holý Martin (1)

30.08.2014 HK Baník Most vs. VŠ Slávie Plzeň (8:9) 16:19

V 1. kole Českého poháru naši házenkáři narazili na tradiční tým II. ligy ČR. Tým se začal nově budovat od začátku srpna a tak jsme se tohoto zápasu vcelku oprávněně obávali. Začátek zápasu byl oboustranně opatrný. Se soupeřem jsme drželi krok a o poločas jsme odcházeli do šaten za velmi přijatelného stavu 8:9. Ve druhé půli se nám podařilo srovnat na 10:10. Bohužel jsme si pak svou nedůsledností nechali soupeře odskočit na 4 branky a již jsme nedokázali dokonce srovnat hru. V 15.cté minutě jsme sáhli k prostřídání brankařů a P. Zemek se ze začátku uvedl dvěma třemi solidními zákroky, opět jsme snížili na rozdíl jedné branky 14:15. Ale to co nastalo v posledních 7 minutách se nám nesmí v soutěži stát. Hráči zahodili 6x v rychlém útoku míč (jednalo se o nepřesnou přihrávku na jasně volného hráče) a bylo po šanci na vyrovnání zápasu. Ten skončil výsledkem 16:19. Přesto lze stavět na jednom z důležitých aspektů naší hry a to na dobré obraně. Za výkon v této činnosti musíme mužstvo zvlášť pochválit.